Paylaşımın Dinmek Bilmeyen Yağmuru ..Forum EyLüL SizLerLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaşımın Dinmek Bilmeyen Yağmuru ..Forum EyLüL SizLerLe

Radyo EyLüL'de Artık Yayında ..Www.radyo-eylul.net

AnasayfaPorTaL EyLüLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU

YazarMesaj
ŞEYMA
*...*....*....*
*...*....*....*
ŞEYMA

Kadın

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU Empty
MesajKonu: BU KADAR OLUR MU DEME OLDU   BU KADAR OLUR MU DEME OLDU Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 10:03 pm

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY*Dostum, bana bir tane Yüzüklerin Efendisi'nin çocuk versiyonundan verir misin? (Adam korsan VCD'dden Harry Potter'ı isterken)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona, şekere bakılır. Kurban kesilir! (Gebze'de bir eczanenin camından)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY*Windovslu âletle rot balansi yapıyoruz! (Aksaray'da bir lastikçinin vitrininden)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Kartuş ve kolonya doldurulur! (Eskişehirde bir dükkânın camından)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Burada adam olana, edebiyle konuşana hizmet verilir. (Eminönünde bir bakkalın camından) * Patlayan top geldi! (Bir kırtasiyenin camından)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Penguen yemi bulunur! (Kocaeli Hereke'de kendi halinde bir bakkalın camından)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Reşat, lütfen buraya park yapma! (Kadıköy'de bir duvar)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* The Anatolian child does not eat these feet! (Kaş'ta Doğan görünümlü bir Şahin'in arka camından)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik! (işe gelmek için bindiğim dolmuşun şoförü, son durağa geldiğimizde sırıtarak)

BU KADAR OLUR MU DEME OLDU SMILEY* Yaşlı teyze: Evlâdım, sağda mübarek bir yerde indirir misin? M. şoförü: Az ileride camii var, seni orada bırakayım teyze.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bilinmesede olur