Paylaşımın Dinmek Bilmeyen Yağmuru ..Forum EyLüL SizLerLe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Paylaşımın Dinmek Bilmeyen Yağmuru ..Forum EyLüL SizLerLe

Radyo EyLüL'de Artık Yayında ..Www.radyo-eylul.net

AnasayfaPorTaL EyLüLGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo

Saçımı okşamak için çok geç kaldın baba..

YazarMesaj
esmerim
Moderatör
Moderatör
esmerim

Kadın

Saçımı okşamak için çok geç kaldın baba.. Empty
MesajKonu: Saçımı okşamak için çok geç kaldın baba..   Saçımı okşamak için çok geç kaldın baba.. Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 4:07 pm

Küçüktüm akşamları uyumaya gittiğimde arkamdan gelip yanıbasımda otururdun.
Ben uyuyor numarası yapıp seni dinlerdim..Canım kızım! diyip yorganı üstüme iyice örterdin ve sonrasında alnıma minicik bir öpücük ..
Sen kapıyı örtüp çıktığında gözlerimi açardım yüzümde hafif bir tebessümle..

Dedim ya küçüktüm..Şimdi büyüdüm! ve bunların hiçbirisi olmuyor..
Sanırım mesele büyümekte değil senin bizi bırakıp gitmende..
13 yaşındaydım gittiğinde dün gibi hatırlıyorum iş için kızım diyip alnıma o minik öpücüğü kondurmustun.(Son olacağını bilmiyordum..)
Şimdi 18 yasındayım..Senden hatırladıklarım bu kadar
Hayatımın en önemli yıllarında en güzel çağlarımda yanımda yoktun ..

Kızlar babalarına düşkün olurmuş herkes öyle söyluyor.Toplulukta bu konu açıldıgında sessizce uzaklaşıyorum.Kimse bilmiyor anlamıyor söyledikleri sözler benim canımı yakıyor.Baba ile kızı neler yapar bilmiyorum ne konusurlar bilmiyorum..

Başkalarının hayatlarını izlemek onlara özenmek tahmin edemediğin kadar üzüyor beni..

...

Hayatıma üç nokta koyup sonumu yazıyorum.
Görüyorum baba başucumdasın.Canım kızım diyip ağlıyorsun evet yanıbasında sessizce yatan kızın ama 13 yasında ki değil 18 yasında ki kızın.Bu sefer uyuyor numarası yapmıyorum kapıyı kapatıp çıktıkdan sonra yüzümde ki tebessümle açmıcam gözlerimi..
Üstelik neden ağladığını da anlamıyorum senin için değişen bir şey olmıcak . 5 senedir sen yoktun sımdı de ben yokum hepsi bu!

Hayır yapma ! Sakın dokunma saçlarıma ..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-